Demsilver Muhasebe Programı


Muhasebe Programı; Stok, Cari, Fatura, İrsaliye, Kasa, Banka, Çek, Senet ve Raporlama Modüllerinden Oluşan Muhasebe Programıdır.

Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar şirket, cari, stok açabilir, fatura vb. kayıt girebilirsiniz. Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf'ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Kısayol tuşları ile hızlı kullanım sağlar. Ekran tasarımları tüm modüllerde birbirine benzer olduğundan kolay alışırsınız. Program akışı içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar çok azdır. Cari seçip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodları, açıklama alanları ile kendinize özel bir şekilde kayıtlarınıza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarıda raporlayabilirsiniz.
Uyarı sistemi ile vade tarihi yazdığınız tüm modüllerden programı ilk açtığınızda size uyarı verir. Vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanızı size gösterir.

Fatura modülünede 4-5 yarı çıktı alma olanağınız var. Benzer şekilde İrsaliye modülündede. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır. Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Cari kartları açarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri, borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale - eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve Senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro, takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raporu, fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

Hemen Satın Al

Ön Muhasebe Programı Modülleri Tıklayınız.

Diğer Ekran Görüntüleri İçinDemsilver Muhasebe Programına Benzer Diğer Ürünlerimiz

Online bulut muhasebe programı

5000 TL + KDV

Online Muhasebe Programı

Dempro Muhasebe Programı

1500 TL + KDV

Dempro Muhasebe Programı