Muhasebe Programı Ne İş Yapar ?


  Bir muhasebe programı ne iş yapar sorusuna verilecek en güzel cevap herhalde bir işyerinin tüm parasal işlemlerini organize eden ve işlerinizi kolaylaştıran programdır diyebiliriz.
  Peki bu muhasebe programı hangi özellikleri bünyesinde barındırmalı sorusuna verilecek cevaplar ise bize ilgili muhasebe programının kalitesini ortaya çıkarır.
  Muhasebe Programları özellikle kullanıcı dostu kolay kullanıma sahip olmakla birlikte tüm ihtiyaçlarımızı da tek elden karşılamalıdır. Yani biz farklı ihtiyaçlar için farklı programlar kullanmamalı hepsini tek program çatısı altında yapabilmeliyiz. Kasa hareketlerini ayrıntılı izleyebilmeli, stok takibini kolayca yapabilmeli, teklif hazırlayabilmeli, çek-senet işlemlerini takip edebilmeli, aylık haftalık analiz ve raporlar yapabilmeliyiz.
Bu özelliklerin tümünü içerisinde barındıran Dempro Muhasebe Programı ise bizim size tavsiyelerimizden bir tanesidir. Dempro Muhasebe Programı ile gelir-gider işlemlerini yapabilir, haftalık detaylı analiz raporları oluşturabilir, kayıt sınırı diye bir kavram olmadan, günlük kurları otomatik alabileceğiniz, kısa yol tuşları ile hızlı kullanım yapabileceğiniz ve çok daha fazlasını tek program ile kolayca halledebilirsiniz.
Dempro Muhasebe Programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Online Bilgilerinize Erişim Sağlamak İstiyorsanız;
Online Muhasebe Programını tavsiye ederiz.
Bilgisayar, Tablet, Web ve Cep Telefonunda aynı anda Online çalışan muhasebe programıdır. Anamakineye gerek kalmadan bulut sistemi ile internetin olduğu her yerden online erişim sağlar. Ben herzaman istediğim yerden firmamın bilgilerine ulaşayım diyorsanız yada bir çok şubeniz varsa ve birbirleri ile ortak çalışmasını istiyorsanız yada dışarıda sıcak satış yapıyorsanız online program tam size göre.
Windows Uygulamasını dışında ayrıca web sayfasından kullanmanız için portal, Müşteri Portalı(B2B), android cep uygulaması ve müşterilerinize dağıtabileceğiniz android uygulamalar mevcuttur. Program ile kendi web siteniz arasında değişik bağlantılar yapılabilir. (sipariş formu, beni ara formu gibi)
Programımız B2B özelliğine sahiptir. Müşterilerinize yada bayilerinize vereceğiniz web ekranları ile stoklarınızı görebilir, kendi cari hareketlerine erişebilir, faturalarını görüntüleyebilir. En önemlisi sisteminize sipariş girebilir. Not bırakabilir. Ürünü barkodlu arayabilir. Resmi ve özellikleri ile görüntüleyebilir. Haftanın ürünü belirleyerek tüm müşterilerize ayrıca tanıtım yapabilirsiniz. Ürün servisi ile ilgili servis formu girebilir, eskileri görüntüleyebilir.
Online Muhasebe Programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.