Fatura Programı


Fatura, Cari, Stok, Tahsilat, Raporlama Modüllerinden Oluşur.

Sınırsız Kullanıcı açabilirsiniz. Cari Hesap ve Stok Takibi yapabilirsiniz. Alım ve Satış faturalarınızı işleyebilirsiniz yada yazdırabilirsiniz. Tüm Modüllerin raporlarını alabilirsiniz.

Aylık : 19,99 TL + KDV
(6 Ay 100 TL + KDV)
Yıllık : 239 TL + KDV

* Aylık ödeme için mail order formunu kullanabilirsiniz.

Ödeme Havale, EFT, Kredi Kartı (Mail Order) ile alınır.

Teslimat; Ödeme yaptığımız takdirde gerekli ayarlamalar yaparak 30 dakika içersinde program sizin için aktif hale getirilecektir. Programla ilgili dökümanlar ayrıca mail adresinize iletilecektir. Kurulumumuz uzaktan yapılmaktadır. Eğitim videolarını web sitemizde inceleyebilirsiniz.

Programı kullandığınız sürece telefonla ve uzaktan desteğimiz ücretsizdir.

Fatura dizaynı firmamız tarafından bir kereye mahsus ücretsiz yapılır, sisteme atılır.

Stok ve Carilerinizi aktarmak için bizden excel şablonu isteyin. Doldurduğunuz şablona göre cari ve stok kartları sisteme atılır. (Yıllık Abonelikte Geçerlidir.)

Program datalarınız (bilgileriniz) aylık olarak tarafımızdan yedeklenir.Talep edilirse mail ile gönderilir. (sql.text olarak.)

Aylık ödeme seçeneğinde tahsilat işlemi yapılmadığı takdirde programa giriş 3 gün sonra kapatılır. Ödeme tarihinden itibaren 10 gün içinde tüm data (bilgi) silinir. Yıllık ödeme seçeneğinde ise programa giriş 10 gün sonra kapatılır. Ödeme tarihinden itibaren 30 gün içinde tüm data (bilgi) silinir. Müşterinin bu durumda yasal olarak hiçbir itiraz hakkı yoktur.

Online programı kullanmak için tavsiye edilen internet türü fiber ve mobil için 4G 'dir.

Online Fatura programını kullanan firmaların, programı inceleyip, test ederek satın aldığını kabul ediyoruz. Var olan özelliklerle satın alındığından ek özellik ve fonksiyon talep edilemez. Demsoft programdan dolayı 3. kişi ve tüzel kişilere karşı hiçbir sorumluluk sahibi değildir.