Otogaleri Programı


Program araç bilgisi, araç alım-satım, masraf, servis, arac bul, rentecar, senet, çek, kasa, banka, cari, fatura, irsaliye, sipariş, stok modüllerinden oluşur.

Otowin Otogaleri Programı 1800 TL+Kdv

Otogaleri Programı Modülleri Tıklayınız.

Oto Galeriler için özel hazırlanmış Otowin Programı ile taşıt bilgileri ile muhasebesel bilgilerinizi birbiri ile bağlantılı olarak girip arac ve cari hareketlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Programımız temel iki unsurdan oluşur. Cari kart ve araç kartı. Yanı araç sattığımız yada aldığımı tüm kişi ve firmaların cari kartlarını cari modülde tanımlamamız gerekiyor. Böylelikle programın muhasebe modüllerinde bu cari karttı kullanaraktan cari hesap takibi yapabilmekteyiz. Araç girerken programımızda kolaylık olsun diye bazı ayrımlara girmişizdir. Örneğin aracın alımı, satımı, bilgileri gibi kısımları böldük. Bundan amacımız yetkilendirmede kolaylık olsun. Örneğin araç satışına yetkisi olmayan biri o araç için satış bilgilerini göremesin. Bununla beraber alım-satım modülümüzde yetkili olan kullanıcı için hem alımı hem de satım işlemini aynı ekranda toparladık.

Otogaleri Programı Referansları