Fatura Kesme Programı

Fatura Kesme Programı; Cari, Stok, Fatura, Ödeme ve Raporlama Mödüllerinden Oluşun Muhasebe Programıdır.

Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar cari, stok açabilir, fatura kayıt girebilirsiniz.Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz.

Satış, Alım, iade faturalarının girişini yapabilirsiniz. Girmiş olduğunuz Faturaların raporlarını alabilirsiniz. Aylık ne kadar Fatura kesmişim, bu ay ne kadar kdv görünüyor gibi.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Toplu borc-alacak raporu, cari ekstre, stok raporu alabilirsiniz. Cari hareket(Ödeme-Tahsilat) ekranında dekont girerek aldığınız tahsilatları yada yaptığınız ödemeleri girebilirsiniz. Dolayısıyla cari takip yapabilirsiniz.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Fatura modülünede çok fazla çıktı alma olanağınız var. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Ödeme takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Fatura Kesme Programı Modülleri Tıklayınız. 
 
Telefon Ara

Ürün Resimleri

Ana Menü
Cari
Fatura
Stok

Ödeme

Video Tanıtımları

Fatura Kesme Programı Videosu

image
Demolar

Masaüstü Demomuzu İndirmek İçin Tıklayın