Demsoft Yazılım

Firmamız yazılım ve bilişim sektöründe on dört yıldan fazla birikime sahiptir. Bu birikim ve azimle 2004 yılında Demsoft Yazılım olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Bu güne geldiğimizde Türkiye’nin tüm illerinde müşteriye sahip, on beş ayrı ticari programın satışını ve geliştirmesini yapan, binden fazla memnun müşteriye sahip bir yazılım firması karşımıza çıkmaktadır.

Kurulum amacı ticari kaygıların yanında veya bundan daha üstte olmak üzere Bilişim Sektöründen kendine has bir çizgi oluşturmaktır. Bu bağlamda Firmamız Müşteri memnuniyetini öncelediği gibi en kaliteli ürünü en uygun fiyata vermeyi de prensip olarak benimsemiştir.

Firmamız yazılım ağırlıklı faaliyet sürdürmekle beraber özellikle sistem, networking, web hosting ve tasarım alanlarında yetişmiş kadroları ile hizmet vermektedir.

Firmamız kendi alanında uzman kadroları dışında bayi ağı ile müşterilerine hizmet vermeyi amaçlar. Yine online internet kullanımı olanakları ile hızlı ve yerinden hizmet vermek amacı ile hem kendi alt yapısını hem de müşterilerinin alt yapılarını re-organize etmeyi hedef edinir.

Demsoft Yazılım sektörde kendini kanıtlamış bir firma olarak Bilişimin sayılı firmaları arasına girme hedefini edinmiş olup, çalışmalarını bu amatör ruhla profesyonel bir bakış açısı ile yürütmektedir.

image

Biz Kimlerle Çalışıyoruz ?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Marka Tescil Belgemiz

Kaliteli, 7/24 Destek, Uzman Ekip ve Daha Fazlası

image
image
image
image
image
image

00 +

Memnun Müşteri

00

Ülke

00 +

Kullanıcı Sayısı

00 +

E-Fatura Kullanıcısı

Bizimle ilgili bir sorunuz var mı?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişme Geç
image
image
image
image