Ürün Adı Model Fiyat


Banka Hesap Bilgileri

Hesabın Sahibi :Güney Uzun
Banka: Garanti Bankası
Şube Kodu: TÜMSAN/İKİTELLİ
Şube Kodu:598
Hesap No:6654257
IBAN : TR540006200059800006654257

Sanal POS

Kargo

Tüm kargo gönderimleri alıcı müşteriye aittir.

Önemli Açıklamalar

Fiyat Listemiz 01.11.2023 Tarihinden İtibaren Geçerlidir.

Fiyatlara %20 KDV ilave edilecektir.

Listede olmayan ürünlerin fiyatını lütfen sorunuz.

Program fiyatlarımız tek kullanıcılı fiyatlardır. Ağda ek kullanıcı için belirtilen farklar alınır.

Programı alan müşterilerimiz aşağıda bulunan lisans sözleşmesini ve garanti belgesini ve şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Bu belgelerde yazılı olmayan ,sözlü yada yazılı olarak müşterimize bildirilmeyen her konuda insiyatif ve imtiyaz Yazılım firmasına aittir.

Web site tasarım yapmış ve domain veya hosting alımı yapmış isek en az 3 sene boyunca domain ve hosting hizmetini firmamızdan devam ettirmeniz gerekmektedir. Programımızı alan müşterilerimiz sipariş formunu doldurmak zorundadır. Doldurulmadığı ancak program kurulumu yapıldığı takdirde sipariş formundaki şartları kabul etmiş sayılır.

Servis - Eğitim Fiyatları

İstanbul İçi Yerinde Servis Bedeli 400 TL + KDV

Uzaktan Servis-Destek Bedeli 300 TL + KDV

İstanbul İçi Ek 2 Saatlik Eğitim Bedeli 1000 TL + KDV

Yılsonu Devir Bedeli 800 TL + KDV (Kullanılan şirket sayısı,veri büyüklüğü, efatura mükellefliği vs göre ücret artmaktadır.)

Servis Ücretimiz kullanıcı sayısına, mesafeye, işin zorluğuna, süreye göre değişebilir.

İstanbul içi ve dışında ki müşterilerimize lisanslama (yeniden aktivasyon) ve uzaktan destek hizmeti 1 Yıl ücretsizdir. 1 Yıldan sonra Format-Makine-harddisk (bilgisayar) değişikleri servis ücreti karşılığında destek olunur.

Uzaktan bağlantı ile destek ,lisanslama ,güncelleme ve dizayn gibi işlemler için yıllık bakım sözleşme bedelimiz 600 TL+Kdv dir. Tek bir sefer uzaktan servis bedelimiz 300 +Kdv'dir. Yıllık bakım anlaşması yapmayanlar için yukarıda belirtilen servis ücretlerimiz gecerlidir. Kullanıcı sayısına göre yıllık bakım bedelimiz değişebilmektedir. Makine-harddisk (bilgisayar) değişikleri servis ücreti gerektirmektedir. Daha önceden lisanlama yada destek için herhangi bir ücret talep etmeden işlem yapmış olmamız bundan sonra tüm işlemlerin ücretsiz yapılacağı anlamına gelmemektedir. Devir işlemini bizim yapmamızı isteyen müşterilerimize program ve datasına göre 600TL den başlayan fiyatlarlar hizmet veriyoruz. Devir işlem bedeli yıllık bakım anlaşmasına yada online programlarda yıllık ücrete dahil değildir.

Online Program

Online Programlarımızda tek sefer ödemelerde 65 USD + KDV yıllık bulut,güncelleme, destek ücreti zorunlu olarak tahsil edilir. Bu ücret sonraki yıllarda enflasyon ve kurlardaki artışlara ve database büyüklüğüne göre yeniden hesaplanır.

E-fatura

Online programlarımız E-Fatura uyumludur. Öncesinde E-Fatura mükellefi olmayanların sonraki süreçlerdeki E-Fatura entegrasyonlarından ek servis ücreti talep edilir.

İade

Kurulumu yapılıp, lisanslaması yapılmış (kullanıma sokulmuş) program asla geri iade alınmaz.

Programımızı alan müşterilerimiz var olan özellikler ile programı kabul etmiş sayılırlar. Kurulumu yapılmamış ancak ödemesi alınmış program için iade süresi ödeme gününden sonraki 3 gündür.

Programlarımız Üzerindeki lisans sözleşmeleri ve garanti şartlarında internet sitemiz deki ile farklılık var ise internet sitemiz üzerindeki sözleşme ve garanti şartları geçerli sayılacaktır(Program Sözleşme Ve garanti şartlarını otomatik güncellemez).

Programımızı Alan Şahis yada Tüzel Kişiler:

Programı satın almış müşterimiz:

"Siparişi verdiğim programı iade etmeyeceğimi beyan ederim. İade ile ilgili var olan tüm yasal haklarımdan feragat ettiğimi ve ödediğim tutarın hiç bir şekilde geri iade edilmeyeceğini bildiğimi ve geri iadesini istemeyeceğimi beyan ve taahhüt ederim. Program yada hizmeti kredi kart çekim tarihinden 1 gün içinde teslim edilmediğine dair yazılı belgeyi banka yada firmaya sunmamışsam ürünün teslim edilip, kullanıma sokulduğunu yada hizmeti aldığımı beyan ve taahhüt ederim.

Kart çekim tarihinden 1 gün içinde yazılı itirazda bulunmadığım takdirde aldığım program ve hizmetle ticari olarak kazanç ve fayda sağladığımı, DEMSOFT YAZILIM- Güney Uzun’un üzerine düşen tüm yükümlükleri yerine getirdiğini beyan ve taahhüt ederim. Kredi kartı çekin tarihinden 1 gün içinde bankaya itirazda bulunmadığım takdirde tüm yasal haklarımdan feragat ettiğimi ve bu sürenin dolmasından sonra itiraz etmeyeceğimi beyan ve taahhüt ederim."

şeklindeki satış sözleşmemizi kabul ederek ürün ve hizmet siparişi verirler.

Web sitemizdeki ürün kutuları tasarım amaçlıdır. Normal de ürünlerimiz makinenize tarafımızdan kurulur. Program dosyaları sizin pc ,flash disk gibi depolama alanlarına yedeklenir. Ayrıca arzu edildiğinde cd olarakta program verilir.

Servis ve Eğitim Hizmetleri Bedelleri 1 Saatlik Hizmet Karşılığıdır.

Firmamız Tek Taraflı olarak Fiyatlarını Değiştirme hakkına Sahiptir ve bunu web sitesinde bildirmek zorunda değildir.

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Düşünüyor?