Kurs Programı

Program Özellikleri

Kurs Programımız Öğrenci, Ders Kaydı, Ders Programı, Personel Kaydı, Kurslar ve Raporlar modüllerinden oluşur.

Öğrenci Modülünde Öğrenci Bilgilerini kaydedebilir, İstediğiniz zaman bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Öğrenci Bilgisi Adı, Soyadı ve Adres gibi temel bilgilerin girişini yaparken TC Kimlik Doğrulamasıda yapabilirsiniz.

Ders Modülünde işlenen dersin kaydını tutabilir, Dersin Konusu, İçeriği, Değerlendirmesi ve Verilen Ödevin notunu alabilirsiniz.

Ders Programı Modülünde program oluşturup düzenli bir şekilde ders programı oluşturabilir, Takvim görüntüleme ile gün gün, saat saat ayrı bir şekilde görüntüleme yapılır. Yoklama Listesinide bu modülden çıktısını alabilirsiniz.

Personel Modülünde kurumunuzda çalışan öğretmenlerinizin bilgilerini tutabilir. İstediğiniz zaman bu bilgilere erişebilirsiniz.

Kurslar Modülünde Eğitim kurumunuzda yapmış olduğunuz kursları tanımlayabilirsiniz.

Raporlar modülünde istediğiniz modülün raporunu çekebilir, çıktısını alabilirsiniz.

Toplu Borçlandırma Modülü olup Öğrencileri toplu borçlandırma yapabilirsiniz.

Mobil otomasyonu mevcuttur. Öğretmen işlediği dersi Cep Telefonundan kaydını yapabilir. Otomatik kaydı tamamladığında işlediği ders ücretini hesabına işlenecektir.

Öğrenci Velisi; Web portalından tanımlamış olduğunuz kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak işlenen dersi görebilir, hesap bakiyesini inceleyebilir.

Muhasebe Kısmı; Stok, Cari, Fatura, İrsaliye, Sipariş, Kasa, Banka, Çek, Senet, İş Emri-Servis, Kurlar, Raporlar gibi modüllerden oluşur.

Muhasebe kısmında Fatura kesebilir. Carileri borçlandırabilirsiniz. Stoklarınızı tutabilirsiniz. Kasa işlemleri yapıp kasanızı takip edebilirsiniz. Çek Kayıtlarınız yapıp, Vade tarihi gelen çeklerinizin takibini yapabilirsiniz. Senetlerinizin kaydını yapıp, Vadesi Gelen senetlerinizi Takip edebilirsiniz. Çalıştığınız bankaları tanımlayıp Banka yolu ile gelen ödemelerin kaydını yapabilirsiniz.

Muhasebe modülünde raporları ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz. Borçlu carilerin takibini sağlayabilir, Aylık KDV raporunuzu alabilir ve Stok raporunuzu görüntüleyebilirsiniz. 
 
Telefon Ara

Kurs Programı Resimleri


Video Tanıtımları

Kurs Programı Videosu