Turizm Acenta Programı


Turizm Acenta Programı Otel rezervasyon, Bilet Satış, Araç Kıralama modüller ile birlikte ön muhasebe modüllerini ihtiva eder.

Programızmı otel, bilet işlemleri için herhangi bir firmadan otomatik veri cekmez. Tüm kayıtları manuel girmeniz geekmektedir.

Programımız ile otel rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Bu rezarvasyon bilgileri içine sınırsız misafir bilgisi, onlara ait oda bilgilerini işleme imkanı sunar. Yien bu rezervasyona Misafirlerin transfer işlemini ekleyebilirsiniz.

Otel razervasyon müşteri dışında kaydı otel, acente, trasfer firması ile baplantılı hale getirebilirsiniz. Voicher, otel konaklama, fatura, trafsfer, misafir listesi vs gibi birçok evrağı direk cıktı alabilirsiniz. Tüm kayıtları excele aktarabilirsiniz.İstediğiniz parabirimi türünden hesapları tutabilirsiniz.

Bilet satış modülünde tüm bilet işlemlerini tek modül üzerinden işleme imkanı vermektedir. toplu bilet listesi yada tek bilet çıktısı verebilirsiniz.

Araç Kıralama modülünde kendi özmal araçlarını gireceğiniz bir modul vardır. Kirama ekranında aracı secip, müşterinizi belirttikten sonra kirama işlemini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Aracı farklı bir yerden alıp kiralama, şöförlü kiralama, kiralama esnasındaki masraflar gibi birçok işlemi ekran üzeriden yapabilirsiniz.

Programımız e-fatura uyumludur. Program üzerinden e-faturam mükellefleri özel entegratör üzeriden direk faturalarını gönderebilmektedir. Alım faturalarını excel olarak alıp programa otomatik işleme imkanı sağlamaktayız.

Kasa,Banka,Çek ve senet modülleri ile tüm finansal işlemlerinizi program üzerinden takip edebilirsiniz.

Cari hesaplarını istediğinzi parabilirimi üzerinden takip edebilir, borc-alacak listesi, cari ekstreleri kolaylıkla alabilir, excel, pdf olarak paylaşabilirsiniz.

Programımızın arka planda veritabanı bulurt bir alt yapıya sahip olduğundan farklı lokasyon ve şubeler üzerinden programımızı online kullanabilirsiniz.

Muhasebe Modülleri

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri, borç-alacak dekontları girebilirsiniz. Cari arama-bulma işlemlerini girilen tüm kriterlerle yapabilirsiniz. Firma yetkilisi ekranı üzerinden cariye ait sınırsız yetkili, birim, departman girebilirsiniz. E-fatura mükellef sorgulamasını vergi no üzerinden onlıne yapar ve cari unvan ve posta kutusunu ilgili alanlara getirir. TC Kimlik no doğruluk kontrolü yapar. Cariye göre iskonto, vade, KDV, kredi, para birimi, otomatik stok kartı, fiyat türü tanımlayabilirsiniz. Cari karta resim ekleyebilirsiniz. Cari kartın müşteri analizini anlık alabilirsiniz. Yine tüm müşterilerinizin analizini program otomatik çıkartır. Cari hareket ekranında farklı ekstra türlerinden çıktılar alabilir, pdf, mail ve excel olarak dışarıya aktarabilirsiniz. Müşterinize özel web linki oluşturarak kendi cari hareketini onlıne görmesini sağlayabilirsiniz. Cari liste ekranında hızlı bir şekilde borç- alacak listesi çıkartabilirsiniz. Yine bu ekran üzerinden bakiye kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Tüm şirketlerde aldığı tüm ürünlere tek tuşla ulaşma imkanı sağlamaktayız. Cariye sınırsız evrak-dosya ekleme ve not gitme imkanınız vardır. SMS gönderebilirsiniz. Cep telefonuna hızlı Whatsapp bağlantısı oluşturmaktadır. Cariler arasında virman işlemini yapabilirsiniz.

Fatura :Satış, Alım, Gider ve iade faturalarınızı girebilirsiniz. Otomatik stok ve cari hesaba entegrasyon yapar. Kapalı faturalarda kasa ya da banka modülüne tutarı işler. Vade tarihini elle ya da cari kartta girdiğiniz gün sayısı üzerinden hesaplar ve uyarı ekranında vadesi geldiğinde size hatırlatır. Faturanın sevk ve kapatılma gibi durumlarını yine uyarı sisteminden takip edebilirsiniz. Faturanın TL, USD ve EURO değerini anında görebilirsiniz. Fatura üzerinde iken cari ve stok bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. Faturaya ürünleri, faturadan, irsaliyeden ya da siparişten aktarabilirsiniz. Faturanın görüntüsünü resim olarak ekleyebilirsiniz. Ürün girerken eski hareketlerine ulaşabilirsiniz. Faturayı farklı şekillerde otomatik fiyatlandırabilirsiz. Faturaya ürün girerken alım fiyatlarını stoktan otomatik alır. Manuel değiştirebilirsiniz. Faturanın maliyetini ve kar tutarınız otomatik hesaplar. Barkod’lu ürün girişi yapabilirsiniz. E-fatura uyumludur. Tevkifatlı ve istisna faturalarını kesebilirsiniz. Farklı döviz birimlerinden ürün girebilir, kur işleyerek tutarını TL ye çevirebilirsiniz. Farklı çıktı örnekleri ile farklı fatura tasarımlarını yazdırabilirsiniz. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsiniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır. Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye ya da fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir. Özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gibi faturayı gruplama yapabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar kasa tanımlayabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Kasalar arası virman, döviz-para bozma ve banka ya transfer işlemini kolayca yapabilirsiniz. Kasa işlemlerinde müşteri ve kasa seçerek tahsilat ve tediye işlemlerinizi yapabilir günlük kasanızı tutabilirsiniz. SMS gönderebilirsiniz. Kasa işlemleri otomatik cari harekete işler. Tahsilat ve tediye dekontu basabilirsiniz.Pdf’e doküman alabilirsiniz. Kasa hareketini ilgili cariye mail olarak gönderebilirsiniz. Fatura, cari, çek, senet ve banka modülü ile entegre çalışır. Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkanı vardır. Kasa raporu modülü ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz. Tahsildar ismi girebilirsiniz. Girilen TL tutarını o günkü kurdan otomatik USD ve Euro olarak hesaplar.

Banka modülü ile banka hesaplarınızın takibini yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar banka hesabı, kart, pos tanımlayabilirsiniz. Banka modülünde birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Bankalar arası virman, döviz-para bozma ve kasaya transfer işlemini kolayca yapabilirsiniz. Banka işlemlerinde müşteri ve banka seçerek gelen-giden havale, eft, pos, kredi kartı işlemlerinizi yapabilir günlük banka hesaplarınızı tutabilirsiniz. Banka işlemleri otomatik cari harekete işler. Banka tahsilat ve tediye dekontu basabilirsiniz. Muhasebe Programında Gelen ve giden havalelerinizi yapabilirsiniz. Banka modülünden yapmış olduğunuz işlemler otomatik cari hesabına işler. Makbuz çıktısı alabilirsiniz. PDF’e doküman alabilirsiniz. Banka hareketini ilgili cariye mail olarak gönderebilirsiniz. Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkanı vardır. Ödeme bilgisini tek tıkla SMS gönderebilirsiniz. Girilen TL tutarını o günkü kurdan otomatik USD ve Euro olarak hesaplar. İnternet bankacılığınızdan aldığınız Excel dökümlerini banka ekranında ilgili cari ile hızlı bir şekilde eşleştirip hızlı-toplu kayıt yapabilirsiniz.

Çek müşteri ve kendi çeklerinizin giriş, çıkış işlemlerini yapabilirsiniz. Çek modülünden yapmış olduğunuz işlemler otomatik cari hesabına işler. Çek giriş ve çıkış işleminin makbuz çıktısı alabilirsiniz. Pdf’e doküman alabilirsiniz. Seçtiğiniz çeklerin vadesini otomatik hesaplar. Müşteri çekini cirolama işlemi yapabilirsiniz. Müşteri çekini bankaya (takasa) verebilirsiniz. Bankadan Tahsil yaptığınızda çek tutarını banka hesabına işler. Çeki elden tahsil edince kasa hesabına işler. Girmiş olduğunuz çeklerin vadesi geldiğinde sizi uyarı sistemi ile ikaz eder. Çekin iade ve avukat türü işlemlerini yapabilirsiniz. Çek ekranında renklendirme ile çekin durumunu daha kolay görebilirsiniz. Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkanı vardır. Çek modülünden dövizli işlem yapabilirsiniz. Analiz bölümünden çekle ilgili tek ekranda durum raporu alabilirsiniz. Çek hatırlatmak için tek tıkla SMS gönderebilirsiniz. Çekin görüntü ekleyebilirsiniz. Resimli çek dekontu basabilirsiniz.

Senet: Müşteri ve kendi senetlerinizin giriş, çıkış işlemlerini yapabilirsiniz. Senet modülünden yapmış olduğunuz işlemler otomatik cari hesabına işler. Senet giriş ve çıkış işlemlerinin makbuzunu basabilirsiniz. Pdf’e doküman alabilirsiniz. Seri senet oluşturabilirsiniz. Müşteri senedine cirolama işlemi yapabilirsiniz. Basabilirsiniz. Otomatik ciroladığınız firmanın carisine işler. Müşteri senedini bankaya (takasa) verebilirsiniz. Bankadan Tahsil diye işlediğinizde banka hesabına işler. Senedi elden tahsil edince otomatik kasa modülüne işler. Girmiş olduğunuz senetlerin vadesi geldiğinde sizi uyarı sistemi ile ikaz eder. Senedin iade ve avukat türü işlemlerini yapabilirsiniz. Senet ekranında renklendirme ile senedin durumunu daha kolay görebilirsiniz. Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkanı vardır. Senet modülünden dövizli işlem yapabilirsiniz. Analiz bölümünden senet modülü ile ilgili tek ekranda durum raporu alabilirsiniz. Tek tuşla aylara göre senetlerinizi görebilirsiniz. Vadesi gelmiş senetleri hatırlatmak için tek tıkla SMS gönderebilirsiniz. Senedin görüntü ekleyebilirsiniz.

Teklif : Alım Siparişi, Satış Siparişi, Satış Teklifi ve Alım Teklifi girebilirsiniz. Sınırsız teklif kaydı yapma imkanı sağlar. Değişik tarzlarda teklif çıktısı alabilirsiniz. İsteğinize bağlı oluşturulan formlarla oluşturmuş olduğunuz teklifleri PDF’e dönüştürebilirsiniz. Teklif’i iptal edebilir yada komple silebilirsiniz. Teklif takibi yapabilirsiniz. Sonuclarına göre süzebilirsiniz. Siparişi teklife dönüştürebilirsiniz. Teklifte başlık, konu, 5 açıklama ve geniş acıklama alanları ile teklif mektubunuzu rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Hazırlayan, ilgili kişi adı, telefon ve mail bilgilerini sisteme kaydedebilirsiniz. Teklif i irsaliyeleşteribilir ya da direk faturalaştırabilirsiniz. Teklif bilgi paylaşım linki oluşturabilirsiniz. Excel’e aktarabilirsiniz. Kurları otomatik olarak alır ve teklife yansıtır. Çoklu iskonto girebilirsiniz. Kdv olayını ayarlayabilirsiniz. Stok kartlarını tüm alanlarından kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz teklifi Görev modülüne direk aktarabilirsiniz. Google maps tuşu ile müşterinin adresini navigasyonda görüntüleyebilirsiniz. Whatsapp tuşu ile müşteri ile uygulama üzerinden konuşma başlatabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırıp, yerini değiştirebilirsiniz.

Stok: Sınırsız stok kartı açabilirsiniz. Stok kodu, Stok adi, marka, model, renk, üretici, grup kodu, barkod kodu gibi alanlardan stok hareketi raporu alabilirsiniz. Beş satış, beş alış olmak üzere on fiyat girebilirsiniz. Ayrıca ortalama satış ve alış fiyatı vardır. Fatura modülünden işlem yaptıkça ortalama alış ve satış fiyatlarını kendisi günceller. Stok resmi ekleyebilme imkanı sağlar. Ürün ile ilgili kısa ve geniş açıklamaların dışında stokla ilgili sınırsız açıklama girebileceğiniz not eklentisi de mevcuttur. Stok kartı için barkod kodu oluşturabilir ve basabilirsiniz. Stok kartına açılış miktarı girebilir. Devir ekranı ile sınırsız devir hareketi ekleyebilirsiniz. Stoklar arasında virman işlemi yapabilirsiniz. Stok ile ilgili rezerve ve tedarik kaydı oluşturabilirsiniz. Alım ve satım iskontolarını ayarlayabilirsiniz. Stok kartlarında seri no takibi yapabilirsiniz. Stok kartını kopyalayabilirsiniz. Fiyat ve KDV gibi tüm alanları hızlı değiştirme modülü ile değiştirebilirsiniz. Kayıtları Excel'e atabilir. Excel'den stok kartlarınızı programa aktarabilirsiniz. Stok kodunu değiştirebilirsiniz. Programımız bir şirkette açtığınız stok kartını, seçtiğiniz diğer şirkete otomatik olarak açma imkanı sağlar. Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkânı vardır. Marka, grup kodu, model, renk, üretici, özel kodları gibi çoktan seçmeli alanları kendi isteğinize göre doldurabilirsiniz. Stok kartları ve hareketlerini ayrı raporlama modüller ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz. Stok modülünde bakiye, max ve min stok değerlerine göre renkli uyarı verir. Stok kartlarında fiyat bölümünde virgülden sonra istediğiniz kadar basamak oluşturabilirsiniz. Birden fazla depo seçebilirsiniz. Depolara göre stok durumu alabilirsiniz. Stok envanter raporunu istediğiniz fiyattan miktar ve tutarıyla alabilirsiniz. Stok kartında ağırlığı – hacmi girebilir ve faturada otomatik hesaplar. Stok modülünde müşterilerinize satış yâda alım fiyatlarını gizleyerek programda sunum yapma olanağı sağlar. Stok, stok arana gibi ekranlarda tabloda istemediğiniz alanları kaldırıp, yerini değiştirebilirsiniz. Grafikli analizlerle aylara göre satış, alımlara göre miktar ve tutar olarak görsel rapor alabilirsiniz. Müşterinize stok-ürün bilgi vermek için web linki oluşturabilirsiniz. Stokta hızlı kart bilgilerini değiştirme ve excel ile fiyat değiştirme özelliği mevcuttur.

Turizm Acenta Programı Tüm Modülleri İçin Tıklayınız. 
 
Telefon Ara
Turizm Acenta Programı Videosu
image
Demolar

Masaüstü Demomuzu İndirmek İçin Tıklayın

Turizm Acenta Programı Ürün Resimleri