Otogaleri Programı

Otogaleri Programı; Araç Alım-Satımı, araç masrafları, ekspertiz kayıtları ve muhasebe modullerinde oluşan online yazılımdır. Programımızda aracların tüm bilgilerini ister kısa isterse detaylı bir şekilde girebilirsiniz. Araç alım ve satışlarınızı ve bunların muhasebesel işlemlerini yapabilirsiniz.

Araç Alım-Satımı, araç masrafları, ekspertiz kayıtları ve muhasebe modullerinde oluşan online yazılımdır. Programımızda aracların tüm bilgilerini ister kısa isterse detaylı bir şekilde girebilirsiniz. Araç alım ve satışlarınızı ve bunların muhasebesel işlemlerini yapabilirsiniz.

Araçların resimlerini ekleyebilirsiniz. Alım ve Satış sözleşmelerini basabilirsiniz. Programımız efatura/earşiv uyumlu olduğundan program üzerinden faturanızı tek tuşla oluşturup gönderebilirsiniz.

Online bulut tabanlı bir program olduğundan web ve mobilden programımızı ayrıca kullanabilirsiniz. Web sitesi ile entegre çalışabilmektedir. Bizim tasarladığımız web sitesinde, aracı programda girdiğinizde otomatik görenmektedir. Sattığınızda da gösterimden kaldırılmaktadır.

Yine müşterilerinize arac ile ilgili özel link oluşturarak resim dahil, tüm araç bilgilerini ve araç ekspertiz detaylarını ulaştırabilirsiniz.

Ortaklı alım-satım yapabilirsiniz.

Aylık karlılık raporu alabilirsiniz. Satışlarınızdan araç masrafalarını düşerek net karı gösterir.

Araç alım-satımlarında cari hesap hareketlerini otomatik oluşturur. Ödemeleri direk hesaba işler.

Tek dokunuşla detaylı analiz sunar.

Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar şirket, arac, masraf fişi,ekspertiz kaydı, cari açabilir, fatura vb kayıt girebilirsiniz. Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Günlük kurları otomatik alır.

Grafiksel raporlarla cari, araç, fatura gibi modüllerde grafiksel rapor alabilirsiniz. Aylara göre satış ve alımlarınız, müşterininizin sizinle ay bazlı cirosu gibi değişik grafiksel raporlar ulaşmak için bir tık yeterlidir.

Toplu borc-alacak raporu, arac, masraf, cari raporu , kasa ve banka durumu, çek ve senet gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

Kullanıcı Hak Tanımları ile yüksek güvenlik sağlar. Log sistemi ile önemli hareketleri arka planda sizin için kaydeder.

Kısayol tuşları ile hızlı kullanım sağlar. Ekran tasarımları tüm modüllerde birbirine benzer olduğunda kolay alışırsınız. Program akışı içinde sizi yönlendiririr.

 

Fatura modülünede çok fazla çıktı alma olanağınız var. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır. Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinizi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale -eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro, takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır.

Ödeme Planı modülü fatura, çek ve senet modülleri ile entegre çalışarak ve manuel girişe izin vererek firmanızın nakit ödeme akışını takip etmenize yarar. İş Emri - Servis modülü ise hizmet sektörü başta olmak üzere satış sonrası destek hizmetlerinizde kullanabileceğiniz bir modüldür.

Evrak takibi, Demirbaş, Personel ve İnsan kaynakları modülleri firma içi ayrıca kullanabileceğiniz işlerinizi kolaylaştıran ek modüllerimizdendir.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

Uyarı sistemi ile vade tarihi yazdığınız tüm modüllerden programı ilk açtığınızda size uyarı verir. Vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanızı size gösterir.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

E-fatura çözümlerimiz için online paketlerimizi kullanmanız gerekmektedir.

Otogaleri Programı istediğiniz para biriminden çalışabildiği gibi windows görsel arayüzü ve kolay kullanımı ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programımızda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolaydır.

 

 

 

 

  
 
Telefon Ara

Otogaleri Programı Resimleri


Video Tanıtımları

Online OtoGaleri Programı Videosu

OtoGaleri Programı (Lokal) Videosu

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Düşünüyor?

image
image
image