Caller ID Programı

Telefon hattınıza eklenen bir cihaz ile birlikte cari modül ile entegre bir şekilde arayan numaraları kaydeder. Cariye ait 6 farklı telefon numarasından herhangi birinden aranması yeterlidir.

Arandığı zaman ekranda büyük font ile cari ünvan-isim çıkar. Arama saatini kaydeder. Eğer kayıtlı değilse telefonu yine kaydeder. iline göre il alanını kendisi otomatik doldurur

Programda arama nedeni, acıklaması, önem derecesi, sonuc, görüşen ve iletişim bilgileri gibi alanları doldurabilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden biri isterseniz arayanların listesini size yine sizin belirleyeceğiniz periyotlarda mail yada sms ile iletmesidir. Böylelikle ofis dışında olsanız bile firmanızı kimlerin aradığını, ne tür bir konuşma geçtiğini kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Yine tüm aramalar kaydedildiğinden sekreterin unutma ,atlama gibi hatalarını minimize etmiş olacaksınız.

Arayan kişinin daha önceden kaç kez aradığını ve netür notlar aldığınızı otomatik gösterir.

Telefon hattının yakınında tek bir makinede çalışırken, diğer makinelerde aynı program acık olabilir. Otomatik güncelleme özelliği ile arayanları diğer makinelerden de görebilir, size aktarılan telefonlarla ilgili kendi notlarınızı ortak veritabanına yazabilirsiniz.

Tek bir tuşla önceki günlerde kimler aramış görebilirsiniz. Raporlama özelliği ile arama nedenleri gibi değişik kiriterlere göre süzme işlemi yapabilirsiniz

Bu programı bağımsız flashdisknizde de kullanabilirsiniz. Yanı statik ip adresi alarak, istediğinzi bilgisayara flashdiskinizi takıp arayanları görebilir, notlar yazabilir, sekreteryayı yönlendirebilirsiniz.

Yine bu program sayesinde dışardayken muhasebe programınıza flashdisk vasıtasıyla bağlanıp müşterinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Programdan direk iş emri yada görev oluşturabilirsiniz. Yanı gelen arama ile personelinizi yada yapılacak işlemi ilişkilendirebilirsiniz.

Tek bir Arama kaydını sms ile istediğinzi kişiye mail yada sms ile gönderebilirsiniz.Telefon Ara

Ürün Tanıtımları

Caller ID Programı Ekran Görüntüsü

Caller ID Programı Videosu