Demsilver Ürün Paketi

Artılarımız

Windows masaüstü, web ve mobilden olmak üzere tüm cihazlardan-platformlardan programa online erişim sağlarsınız.

Müşterinize cari ekstre basıp göndermeye son. PDF zaten bizde de var. Biz müşterinize özel web link oluşturyoruz. Müşteriniz istediği an cari hareketine bakabilmekte. Hatta size o link üzerinden dönüşte yapabilmekte.

Faturalarınızı yine direk link olarak müşterinize ulaştırabilirsiniz.

Cari, stok kartlarımız detaylı. Öyle ünvan adres yazdıran, kod, ad ile stok tanımlatan program değil bizimki. Kafa karıştırmadan, beni detaya boğun diyenlere parametrik sistem sunuyoruz.

Ürünleriz için qr barkod oluşturuyoruz. Resmi ile birlikte direk ürün bilgilerine erişim sağlıyoruz.

Program öyle loglar tutuyor ki neredeyse kullanıcının bir tuşa elinin yaklaştırmasını bile işliyoruz. Sonuçta kim neyi silmiş, neyi değiştirmiş görebiliyorsunuz.

En çok bu paketimizi satıyoruz.

Eksilerimiz

Fiyatımız programımıza göre çok düşük. Fiyat artışı yapamıyoruz.

Müşterimizi memnün etmek için kendimizi zorluyoruz.

Kimseye söylemiyoruz ama webten sınırsız kullanıcı girebilirsiniz. Ek kullanıcı parası almakta zorlanıyoruz.

Yazılımcı biz olduğumuzdan desteğide biz veriyoruz. Programı bilmeyen bayilerin sırf satış yaparak müşteriyi call center hattında bekletmesine gönlümüz elvermiyor.

Mütevazi olamıyoruz. Kendimizi övmekten geri duramıyoruz. Biz yazdıkca yazıyoruz.

 

Program Özelliklerinden Bazıları

Fatura modülünede çok fazla çıktı alma olanağınız var. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır.Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale -eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve Senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro , takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raprou , fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

 

 

  
 
Telefon Ara

Online Demsilver Muhasebe Programı Ürün Resimleri


Video Tanıtımları

Ürün Tanıtım Videosu

Videodaki ürünümüz full paket olup tüm modülleri içermektedir. Demsilver paketinde yalnızca cari, stok, fatura, irsaliye, kasa, banka, çek ve senet modülleri vardır.