Nakliye Programı

Nakliye Programı; Nakliye, Arac, Arac Masrafları, Cari, Fatura, Teklif, Kasa, Banka, Çek, Senet, Stok, İrsaliye, Personel, Ödeme Planı, Call Center, İş Programı, Kur Takibi, Demirbaş, Uyari Sistemi, insan Kaynakları, Evrak Taklıbı, ve Raporlama Modüllerinden Oluşur.

Yurtiçi ve uluslararası nakliye firmaları programımızı rahatlıkla kullanabilir.

Online Nakliye programlarımız efatura,earşiv uyumlu olduğundan faturalarınızı kolayca oluşturup gönderebilirsiniz.

Benzer şekilde Online Nakliye programlarımız bulut tabanlı olduğundan internetin olduğu heryerden program giriş yapabilirsiniz. Özellikle şubeleri yada bir den fazla lokasyonda hizmet veren nakliye firmalarına online nakliye programımızı önermekteyiz.

Nakliye programından sözleşmeler oluşturup herbir iş için tek tuşla sözleşme basabilirsiniz

Aracları ister manuel-elle istersenizde daha önceden tanımladığınız araç listesinden çağırabilirsiniz

Araçlarınızın masrafları takip edebilirsiniz.

Nakliyede gönderisi, alıcı, taşıyıcı, aracı gibi tüm cari işlemleri ayrıca secebilirsiniz.

Nakliyede gönderisi, alıcı, taşıyıcı, aracı gibi tüm cari işlemleri ayrıca secebilirsiniz.

Programızmı basıt bir şekilde packing listesi oluşturmaktadır.

Nakliye kaydı ile ilgili sınırsız masraf kaydı ekleme modulu içerir.

Tevkifatlı nakliye faturası veya tevkifatlı taşıma faturasını programımızdan kesebilirsiniz.

Tesellum fişi ve taşıma irsaliyesi tek tuşla çıkartabilirsiniz.

Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar şirket, arac, nakliye fişi, cari açabilir, fatura vb kayıt girebilirsiniz. Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz.

Günlük kurları otomatik alır. Kurlarla işlem yaptığınızda örnein bir ödeme aldığınızda usd ve euro karşılığını otomatik kendisi hesaplar.

Grafiksel raporlarla cari, nakliye, fatura gibi modüllerde grafiksel rapor alabilirsiniz. Aylara göre satış ve alımlarınız, müşterininizin sizinle ay bazlı cirosu gibi değişik grafiksel raporlar ulaşmak için bir tık yeterlidir.

Toplu borc-alacak raporu, arac, nakliye, cari raporu , fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz.

SQL Tabanlı olup, Tüm verileri, her ekranda anında Excel ortamına atabilirsiniz. Kullanıcı Hak Tanımları ile yüksek güvenlik.

Kısayol tuşları ile hızlı kullanım sağlar. Ekran tasarımları tüm modüllerde birbirine benzer olduğunda kolay alışırsınız. Program akışı içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar çok azdır. Cari seçip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodları, açıklama alanları ile kendinize özel bir şekilde kayıtlarınıza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarıda raporlayabilirsiniz.

 

Fatura modülünede çok fazla çıktı alma olanağınız var. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır. Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir.

Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinizi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz.

Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz.

Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale-eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler.

Çek ve senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro, takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır.

Teklif modülü ile müşterilerinizi nakliye işlemleri ile ilgili teklifler oluşturabilirsiniz.

Ödeme Planı modülü fatura, çek ve senet modülleri ile entegre çalışarak ve manuel girişe izin vererek firmanızın nakit ödeme akışını takip etmenize yarar.

İş Emri - Servis modülü ise hizmet sektörü başta olmak üzere satış sonrası destek hizmetlerinizde kullanabileceğiniz bir modüldür.

Evrak takibi, Demirbaş, Personel ve İnsan kaynakları modülleri firma içi ayrıca kullanabileceğiniz işlerinizi kolaylaştıran ek modüllerimizdendir.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

Uyarı sistemi ile vade tarihi yazdığınız tüm modüllerden programı ilk açtığınızda size uyarı verir. Vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanızı size gösterir.

Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

E-fatura çözümlerimiz için online paketlerimizi kullanmanız gerekmektedir.

Nakliye Programı istediğiniz para biriminden çalışabildiği gibi windows görsel arayüzü ve kolay kullanımı ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programımızda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolaydır.

Nakliye Programı Tanıtımı için Tıklayınız.

 

 

 

 

  
 
Telefon Ara

Video Tanıtımları

Online Nakliye Programı Videosu

Nakliye Programı (Lokal) Videosu

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Düşünüyor?

image
image