Taksi Takip Programı
Plaka, Araç, Cari, Kiralama, Cemiyet Fişi, Cezalar, Hasar, İcra, Sgk, Trafik Sigortası ve Raporlama Modüllerinden Oluşur.

Taksi Takip Programı 6000 TL+Kdv

Plaka Kiralama sektöründe çalışma yapan firmalar için işleri takip etmek için hazırlanmış programdır. Plaka, Araç, Cari tanımlayarak kiralama sözleşmesi yaparak araca gelen cezaları, hasarları, icraları ve fişleri takip edebilirsiniz. Şöför üzerinde SGK Kayıtlarınızı tutabilirsiniz.
Plaka
Plaka Tanımlama Modülü; Plaka girişi yaparak mal sahiplerini bu modülden tanımlama yapılıyor.
Araç
Araç Tanımlama Modülü; Araç'a ait Geçiçi Plaka, Markası, Modeli, Şase Numarası, Tescil Tarihi ve Araç Yaş Dolum Tarihi kayıtlarının tanımlamaları bu modülden yapılıyor. Araç Yaş Dolum tarihini otomatik program hesaplayabiliyor.
Cari
Cari Tanımlama Modülü; Müşteri Tanımlama Ekranıdır. Müşteri ait cari bilgiler buradan tanımlanır. Adres bilgileri, Telefon bilgileri, Hesap bilgileri buradan tanımlanır.
Kiralama
Kiralama Tanımlama Modülü; Girilen Plaka, Araç ve Cari bu modülde birleştirerek sözleşme yapılır. Şöför Bilgisi tanımlanır. Sözleşme başlama ve bitiş tarihleri buradan belirlenir. Aracın bilgileri, Muayene bilgileri, Belediye Ruhsat bilgileri buradan tanımlanır.
Cemiyet Fişi
Plakaya verilen ve alınan Cemiyet fişlerinin takibi buradan yapılır. Plakaya ait fişleri buradan bakılır.
Cezalar
Plakaya gelen cezalar buradan tanımlanır. Cezanın Makbuz numarası, Tutarı, Tutanak numarası buradan tanımlanır.
Hasar
Plakaya ait hasar kayıtları buradan tanımlanır. HAsarın nedeni, tutarı buradan tanımlanır.
İcra
Plakaya ait İcra bilgileri buradan tanımlanır. İcra Dairesi, Dosya numarası, Mahkeme, Dava tarihi, Dava nedeni, Borç Miktarı ve Sonuç Tarihi buradan tanımlanır.
SGK
Plakaya ait olan şöförlerin sgk bilgileri buradan tanımlanır. İşe giriş ve işten ayrılış tarihleri gibi bilgiler buradan tanımlanır.
Trafik Sigortası
Plakaya ait olan trafik sigorta bilgileri buradan tanımlanır. Sigorta şirketi, Acenta buradan tanımlanır. Sigırta başlama ve bitiş tarihleri girişi yapılır.